Banki zwodzą i tylko obiecują? Szybko, tanio, konkretnie i bez formalności - rozumiemy Twoje potrzeby - zrobimy wszystko aby im sprostać.

Pomagamy firmą także tym którym banki odmówiły finansowania

Każdego klienta traktujemy wyjatkowo

Gwarantujemy najlepsze warunki cenowe

  • Slider-image
  • Slider-image

Bank odmówił Ci kredytu?

Wiemy jak ważne jest posiadanie dostepu do kapitału jeśli prowadzi się działalność gospodarczą. Nawet jeśli inni Ci odmówili my Ci pomożemy - możesz na nas liczyć.

Wypełnij fomularz - pilnie oddzwonimy....

Bank zaproponował ci kredyt ale nie chcesz przepłacać?

Skorzystaj z naszej pomocy. Powalczymy o LEPSZE waruki cenowe aby obniżyć koszty posiadanych już kredytów albo przebijemy koszt kredytu który Ci zaproponowano.

Szybki kontakt - zadzwoń 691-895-408

Zmniejsz wysokość swoich zobowiazań!

Spłacimy za Ciebie kredyty, które posiadasz i zamienimy wszystkie raty na jedną małą ratę kredytu, która nie bedzie dla Ciebie ciężarem. Wreszcie odczujesz ulgę.

Wypełnij formulrz w celu uzysakania pomocy...

POMOC FINANSOWA DLA FIRM

Jeśli prowadzisz dzialalność gospodarczą to z pewnością zauważyłeś jak bardzo polskie banki i instytucje finansowe są mało przyjazne zwłaszcza dla osób które prowadzą działalność gosporadczą. Często obiecują rzeczy nie możliwe a później po dluższym czasie okazuje się, ze te obietnice mijają się z rzeczywistością. Dlatego własnie postanowiliśmy nieść pomoc w uzysakaniu przez przedsiębiorstwa łatwiejszego dostepu do źdódeł finansowania. Jeżeli cenisz sobie oszczędność czasu a jesteś do tego osobą oszczedną to dokonale się składa. Jeżeli chodzi o produkty jakie proponujemy przedsiebiorcą to kredyty obrotowe, kredyty inwestycyjne, leasing, faktoring, kredyty na zakup pojazdów i środków trwałych. Konicznie zapoznaj się z rekomendacjami naszych klientów dzięki czemu nabierzesz pewności w tym, ze jesteśmy sprawdzonym partenerem w biznesie. Skorzystaj z naszej pomocy i skontaktój się z nami. Jak wygląda współpraca z nami? 1. Wypełniasz formularz 2. Oddzwaniamy do ciebie i umawiamy się z tobą na spotkanie w dogodnym dla ciebie terminie. Jeśli jest taka potrzeba dojedziemy do Ciebie. 3. Na spotkaniu ustalamy twoje potrzeby i możliwości. W oparciu o zabrane informacje wskażemy banki w których posiadasz zdolność kredytową i pokażemy ci dokładne wyliczenia. Zasugerujemy także rozwiązania które będą dla ciebie najkorzystniejsze. Powiemy ci też gdzie możemy wynegocjować lepsze warunki cenowe. W oparciu o te informacje zdecydujesz którą ofertę wybierasz. Przeważnie sugerujemy klientowi złożenie wniosku do co najmniej dwóch banków aby uniknąć w ten sposób niemiłych niespodzianek w przypadku odmowy przez bank kredytu. Dzięki temu masz pewność że twoja sprawa zostanie szybko załatwiona pozytywnie a dzięki temu, ze my robimy wszystko za Ciebie.

To Ty wybierasz

Współpracujemy z wieloma instytucjami - dzięki temu masz wybór. Nie bierzesz tego co Ci dają tylko dowiadujesz się w jakiej instytucji na jakich warunkach możesz dostać kredyt no i to Ty wybierasz.

My Ci pomożemy nawet jeśli inni odmawiali

Banki odmawiają Ci kredytu i tylko obiecują - nie ma sprawy my udzielimy Ci kredytu. Traktujemy Cię jak partnera. Na nas możesz liczyć.

Nie wymagamy zabezpieczeń

Inni wymagają zabezpieczeń? Jeśli ich nie posiadasz to możesz być spokojny u nas dostaniesz wysoki kredyt nawet bez zabezpieczeń.

Środki szybko na koncie

Jeśli czas Cię goni i nie masz go na tyle aby go marnować na długotrwałe procedury my wydamy Ci decyzj w 24 godziny.

O mnie

Nazwam się Krzysztof Szymański i jestem sepcjalistą od spraw finansowania firm. Pomogłem już wielu firmą w uzyskaniu finansowania. W kontakcie z klientem zwracam szczególną uwagę na dobór odpowiedniego rozwiązania finansowego w taki sposób aby pomogło mu ono odnieść sukces w biznesie a nie było źródłem jego problemów finansowych w przyszłości. Zapraszam na mojego bloga <<< kliknij

Pozostańmy w kontakcie

Chcesz poznać nas bliżej? Zostań naszym fanem na facebooku aby być na bieżąco.

Opnie naszych klientów

The Best Service In Town

Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril delenit augue duis dolore te feugait nulla facilisi

John Doe, Awesome Business LLC - Best Business Office

The Friendliest Support

Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril delenit augue duis dolore te feugait nulla facilisi

Sue Doe, Awesome Business LLC - Best Business Office

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Jesteśmy po to aby Ci pomóc